پنجره ای رو به آسمان

سلام دوباره ببخشید دیر آپ میکنم همین

موسسه خیریه محک هرسال برای تمام کودکان محک جشن تولد می گیره
در 6 مرداد ماه هزاران شهاب از آسمان به سمت زمین فروریختند از خودم پرسیدم، چه اتفاقی افتاده که آسمانی ها می خواهند خودشان را به زمین برسانند.آری .... آنها دارند به جشن تولد گل های محک می آیند.
کوثر دختر کوچولو 4 ساله هرروز خاله های بیمارستان را دور هم جمع می کردو می گفت :امروز تولد من است .شمع روشن می کرد تولد تولد مبارک می خواند.
مددکاران محک آرزوی کوثر کوچولو و دیگر بچه های محک را محقق کردند و جشن تولد زیبایی برای آنها در 6 مرداد سال جاری برگزار کردن.
بچه ها در سالن آمفی تئاتر جمع شدن وبا آهنگ های عمو شهرام (یاور محک) شروع به شادی و پایکوبی کردن.هرکس با آهنگی از شهر خود دوچندان شاد و سرحال می شد و لحظاتی کودکان مبتلا به سرطان و خانواده هایشان از درد و بیماری دور شدند.
موقع صندلی بازی بچه ها کاملا مسابقه را جدی گرفته و بی محابا می دویدند.
کیک را که آوردن،همه دورآن جمع شدندو باآرزوهای کوچک وبزرگ شمع ها رافوت کردن. گرفتن هدیه مهیج ترین قسمت تولد بود هدیه هایی که به شکل گل وشکلات بسته بندی شده بود بچه ها را به وجد آورد و شادی آنها را کامل کرد.
ما(تمام اعضا محک) برای تمام کودکان مبتلا به سرطان آرزویی جز سلامتی نداریم وازدو یاورگرامی که با تهیه کیک وهدیه های تولد محک را یاری کردندو همچنین از زحمات بخش خدمات
حمایتی، مددکاران و جوانان داوطلب که در هرچه باشکوه تربرگزار شدن این جشن کوشیدند سپاسگذاریم .

اینم یه سری عکس از جشن ...شاید یکم ایت بشید ولی خوباش رو جدا کردم

پ.ن :همین حرفی نمیمونه همین

 

 

 

 

 

 

نوشته شده در ۱۳۸۸/٥/۱۸ساعت ٢:۱۳ ‎ق.ظ توسط خبرنگاری به نام هاگرید نظرات () |

Design By : Pichak